ZAJDĚTE NA BLOGERFEST!

(foto: Facebook – událost Blogerfest)

Krásné čtvrteční odpoledne!
Pokud blogujete, tak jste o téhle akci už jistě četli. Pokud se chystáte začít blogovat, tak si rozhodně přečtěte tento článek a vyrazte tam, bude to stát určitě za to!
V samotném článku Vás chci navnadit a informovat o čem to bude a s kým se tam můžete setkat.
Jedná se o vůbec první blogerský festival u nás, který samozřejmě není určen jen pro blogery, ale i pro lidi, kteří o blogování uvažují, zajímá je to, jsou věrnými čtenáři blogů nebo se jen chtějí informovat o tom všem, o sociálních sítích či si chtějí vyzkoušet některý z workshopů.
KDO ZA TÍM STOJÍ?
Tak skvělému nápadu můžeme vděčit agentuře GetFound, která se specializuje na linkbuilding. Spojuje své klienty s dalšími weby a často spolupracuje s blogery. 
Ze zmiňované agentury znám osobně Ivu a její blog diyprojekty.cz, díky které jsem navštívila už několik akcí pořádaných právě se spolupracujícími firmami.

(foto: FB GetFound, Venuše ve Švehlovce)
JAK TO BUDE PROBÍHAT?
Festival bude celodenní a bude se konat 9.6.2018 od 9:00 do 18:00 (20:00) na nádherném místě ve Venuši ve Švehlovce.
Během dne se zde budou střídat řečníci, kteří budou povídat o opravdu zajímavých tématech. Po každé přednášce bude čas na dotazy a vstřebání nových informací.
V rámci zábavy proběhnou i workshopy, soutěže o produkty partnerů akce a můžete se domluvit na případných spolupracích pro svůj blog!
NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?
Elite Bloggers – Tereza Salte a Sandra Ježková nám poví o spolupracích, poradí jak uspět v blogování a jak se zapojit do samotné sítě Elite Bloggers.
Recepty dětem – Gabriela Bartošovská je nejen blogerka, ale i spisovatelka a marketérka, která si založila svou značku.
Two Gentleman – Jeden ze dvou gentlemanů, Lukáš Rada, bude povídat o propagování a tipech, které jemu a Adamu Šafránkovi, zaručeně fungují.
Stylish coffee – Pokud nevíte jak na Instagram a chcete se něco nového přiučit a získat více followerů, tak v tom Vám zaručeně pomůže Veronika Tázlerová.
Fit & fabulous – O spolupracích, penězích za blogování a psaní Vám bude vyprávět Andy Pavelcová.
Latereza – Tereza Dvořáková nám prozradí tajemství čtených článků. Dozvíme se jak na poutavé nadpisy, které lidi přitáhnou a jak správně používat SEO.
Za normální holky – Kristýna Dolejšová je zakladatelka projektu Za normální holky. Navíc je i čerstvou spisovatelkou, která nedávno vydala svou první knihu Bez filtru.

(foto: FB GetFound, Venuše ve Švehlovce)
Tak co? Navnadila jsem Vás a chtěli byste na festival přijít? Nebo potřebujete ještě nějaké info a přesnější program celého dne?
Neváhejte a podívejte se na webovky samotného Blogerfestu, kde je vše podrobně rozepsáno a můžete si zde zakoupit i lístky. Případně piště sem do komentářů nebo na můj e-mail, ale myslím, že po tomhle článku a hlavně výčtu účinkujících, musíte každý dorazit.
Jinak je stanoven dresscode a to květiny! Takže přijďte s květinou ať už ji budete mít ve vlasech, na oblečení nebo třeba jako módní doplněk.
Takže s kým se tam potkám? :)
S láskou 
  Linda

Aktualizováno odpoledne 2.6.2018 – SOUTĚŽ O LÍSTKY!!
Jelikož se mi uvolnil jeden lístek, tak jsem se rozhodla, že si o něj můžete ZASOUTĚŽIT a podívat se tak na super akci, kde můžete rozvíjet jak sebe, tak i svůj blog!
A jak se do soutěže zapojit?
1. dejte like na FB blogu -> Facebook – Inspiration by Linda
2. napište do komentářů slovo CHCI SOUTĚŽIT a připište, co se Vám na Blogerfestu líbí
Soutěž probíhá do 8.6.2018 do 12:00 a tentýž den odpoledne vyhlásím vítěze.
Výherce kontaktuji do zpráv na FB.
Nezapomeňte se také podívat na ty, díky kterým tohle celý bude -> Facebook – GetFound

32 komentářů u “ZAJDĚTE NA BLOGERFEST!

  1. To chápu, ale doufám, že jestli bude další ročník, tak že se zúčastníš :) Report bohužel není a ani nebude, ale hodně blogerek o tom psalo, tak se můžeš mrknout :)

 1. O festivalu slyším poprvé a je super, že se konečně pořádá festival i pro blogery a lidi, které blogy čtou a baví je. A ne jen pro youtubery a tak :).

 2. Sice bloguji, ale na podobné akce moc nechodím.
  Článek je hodně zajímavý, a škoda, že jsem se o něm dozvěděla až dnes. Jelikož den před tím mám doktora, tak je jisté, že druhý den ještě nebudu moci cestovat, škoda :(

 3. Zajímavá akce. Určitě to bude super! :) Za svůj #bloglife jsem byla zatím jen na jedné blogerské akci. Která byla moc fajn. Ale tato bude určitě ohromná! :)

 4. O akci jsem slyšela, bohužel mi to nevyšlo časově, škoda :) Doufám že budeš i další ročník!

  Jinak máš moc hezký blog, možná by tě zaujal i ten můj, budu ráda, když mě třeba budeš také ráda navštěvovat 😊 .

  TheWayByA

 5. _______________________________________________________________________________________
  Musím říct, že to byla opravdu povedená akce a doufám, že bude příští rok znovu. A doufám, že ti, co tu psali, že nemůžou nebo že to mají daleko, tak že si vyhradí čas a přijedou, ráda bych Vás tam viděla. S některými jsem se tam potkala a prohodila několik slov a za to jsem moc ráda. Opravdu to stálo za to :) A nejen, že jsem se tam plno nových informací dozvěděla, ale i si vyzkoušela různé worshopy a vybrala jednu spolupráci :)
  _______________________________________________________________________________________

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek