VÁNOCE DESIGNOVĚ

A je to tady!
Vánoce se nám nezadržitelně blíží a už příští týden jsou tu. S tím přichází i řešení stromečku, dekorace, pečení, vaření a další věci, které jsou tohohle všeho každoroční součástí. Tak se pojďte inspirovat a pořádně naladit!
Nevím jak Vám, ale mě to zatím tak nějak nedochází a jelikož jsem prošvihla rozsvěcení stromečku a Mikuláše s čertem a andělem strávila na hokeji, tak jsem si řekla, že už musím začít a dneska jsem se vrhla na těsto na cukroví, přidělala vaječný likér a vytáhla zbytek vánoční dekorace.

O víkendu, kdy už mimochodem je 3. advent, mám v plánu všechno cukroví dodělat, dobalit poslední dárky a užívat všeho naplno.

NA STŮL
Každoročně náš stůl zdobí věnec, který si vyrábím sama a který jste už mohli vidět v předešlém článku v kategorii DIY. Snažím se pokaždé vyrobit o trochu jiný a originální, ale stále používám přírodní dekorace, které vypadají opravdu krásně a do Vašeho bytu přinesou kus přírody, i když je venku ten nečas.
 
NA POLIČKU
Letos jsem dostala od babičky světýlka s tím, že jsou na stromeček. Proč je však nevyužít trochu jinak a neověsit s nimi třeba poličku? Tu nejen že oživíme, ale i rozzáříme a je to designové a moderní.

Na poličku však také patří různé svíčky, svícny, vánoční postavičky nebo třeba takovýhle malý kýč, který jsem si koupila asi před měsícem. Je to jelen a je prostě dokonalý. Přesně něco takového mi chybělo a popravdě ho nechám na poličce i během roku. Jinak si ho můžete koupit v MAKRU a stojí do 100 Kč.

 
NA DVEŘE
Tuhle jednoduchou designovou záležitost jsem Vám už také představovala v jednom z mých DIY článků a Vy si jí tak můžete vyrobit. V jednoduchosti je krása a u této dekorace je to důkazem. Decentně Vám ozdobí dveře a i když nebude překypovat výraznými prvky a nebude vyřvávat, že už se Vánoce blíží, tak i tak Vám to krásné období připomene a hlavně nezapomeňte na to, že to, co si člověk vyrobí sám, tak z toho má větší radost.
 
ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘE
A jelikož k tomu všemu patří také jídlo, tak Vám dám malou inspiraci, jak připravit stůl ke štědrovečerní večeři. Nemusíte to přehánět. Stačí pár prvků a stůl vypadá krásně, jednoduše a člověk si k němu chce hned sednout.
Takže si teď v klidu vyzdobte své pokoje, byty či domy, napečte cukroví, zapalte svíčku s vánoční vůní, zabalte a dokupte dárky a v klidu se usaďte a užívejte tenhle čas.
S láskou 
  Linda

41 komentářů na “VÁNOCE DESIGNOVĚ”

 1. Přírodní dekorace jsou bezva, mám do přírodních vzorů laděný celý byt a váza větví ověšená světýlky (letos jsem si oblíbila ty na baterky, nikde žádné zbytečné kabely) nesmí během adventu chybět, krásně provoní pokoj :)

 2. super článek! :) já vánoční dekorace a celkově vánoční atmosféru úplně miluju ♥ ♥ letos jsem se při tvoření věnce držela taky přírodních tónů a začalo se mi to tak líbit víc :) a máš úplnou pravdu, světýlka udělají opravdu hodně! taky si je už konečně musím o víkendu vyvěsit :D :)

 3. U nás všemu vládnou světýlka a svíčky, hlavně ty voňavé. Skořice, vanilka, jehličí,… takové ty vánoční vůně dokáží navodit atmosféru, když už bílo za okny nehrozí. Moc hezká světýlka jsem nedávno kupovala v pepcu asi za 90 korun. Mají tam taky úžasné svíčky.

 4. Je to pecka jak to rychle letí. Příští týden?! Cože? :D Vyzdobeno máme téměř vše, dárky nakoupené a nyní jen čekat na ten den D! :) Máš krásnou přírodní výzdobu a takovou decentní to se mi líbí. :)

 5. Moc se mi líbí výzdoba na stůl i na štědrovečerní hostinu :)
  Bych si s naším domečkem musela vyhrát, ale bohužel tolik času zase nemám.

 6. Světýlka po poličkách jsem si rozvěsila taky, už dlouho jsem to tak chtěla, ale ještě víc prahnu po světýlky pokrytý strop, celoročně, to je můj pinterestový sen. :D Každopádně se mi hodně líbí tvé přírodní dekorace, třeba ta hvězdička z klacíků na dveřích nebo držák ubrousku z větvičky, to je geniální. :)

 7. _______________________________________________________________________________________Jsem moc ráda, že se Vám líbí mé dekorace a to jak ty přírodní, tak ty klasické. Za to Vám moc děkuji, vždycky mě ty pochvalné komentáře potěší :)
  _______________________________________________________________________________________

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *