diy twig stars

TWIG STARS

Jelikož je listopad a utíká to rychleji než bychom chtěli, tak už všude okolo sebe můžeme vidět záchvěvy vánočních dekorací a všeho s Vánocemi spojeného. I když mi to připadá celkem brzo a popravdě bych s tím radši začala až v prosinci, tak jsem nemohla zůstat pozadu a vytvořila jsem velice jednoduchou dekoraci, kterou můžete mít v bytě či domě, i když Vánoce nejsou. Vyzkoušejte twig stars!

Chtěla jsem si pro vás připravit i samotné video, ale po dlouhém uvážení jsem došla k názoru, že tohle zvládne každý i  bez něj. Pro jistotu jsem to trošku nafotila, ale to půjde levou zadní. Plusem na celém tvoření je, že vás to ani nevyjde draho. Zvládnete to s věcmi co máte doma společně s kouskem přírody.

PŘIPRAVÍME SI
 • tavicí pistoli (kaufland.cz)
 • provázek
 • nůžky
 • větvičky (nejlépe proutí)
POSTUP

Větvičky si zalomíme tak, aby měly stejnou délku (na jednu hvězdu jich potřebujeme 5) a konce dvou z nich pořádně svážeme provázkem k sobě. Připravíme si třetí, kterou přivážeme k volnému konci větvičky vpravo.

Takhle pokračujeme i s tou čtvrtou, kterou však připevňujeme vlevo. Pátou přivážeme jako jedinou najednou na obou stranách ke zbylým koncům, které ještě nejsou spárované.

diy twig stars

Pro jistotu, aby se nám hvězda nerozpadla a držela tvar, si vezmeme tavicí pistoli a ve středu, kde se nám větvičky překřižují, si je slepíme.

Provázek můžeme použít jakýkoliv. Prostě barvu, která se vám líbí, je vám sympatická nebo si do ní budete ladit vánoční výzdobu. Pokud není provázek podle vašeho gusta, tak si jej přelepte kouskem látky nebo stužky.

diy twig stars

A pak už si je můžete pověsit na zeď, na stromeček nebo jen položit na poličku. Tak co? Vyrobíte si aspoň jednu?

S láskou ♥ Linda

48 komentářů na “TWIG STARS”

 1. Jé když jsem viděla obrázek článku tak jsem si hned řekla "pentagramy"! :D Super nápad a určitě si nějaké vyrobím :) je to moc pěkné a přírodní.

 2. To mám štěstí, že jsem toho letos ještě moc neviděla, ale o víkendu se z toho asi zděsím, jelikož pujdu nakupovat do nákupních center a co jsem slyšela, vánoční atmosféra tam je.
  Jinak tvoje výzdoba je taky moc pěkná. Taky bych měla něco zkusit vytvořit :)

 3. To je nádherný! tak jednoduchý a přitom geniální! nejvíc se mi na tom líbí, že to není žadný kýč, ale moc hezká přírodní dekorace. Určitě si nějaký vyrobím.. už dlouho jsem si chtěla pořídit tavící pistoli tak třeba tohle použiju jako dobrou záminku :D
  Herb Theory

  1. Tavící pistoli si určitě pořiď. Já jsem jí taky dlouho neměla a pak jsem jí pořídila v Kauflandu i s náplněmi za pár kaček. Slouží mi už rok a pořád jsem s ní spokojená a navíc s ní pak můžeš dělat jakoukoliv dekoraci :)

 4. Ľahké, rýchle, jednoduché, také čo zvládnem i ja. Už si len nájsť čas a šup do toho. Tie hviezdičky sú úplne super, nie je to predávané ani gýčové. Také pre mňa. I keď v mojich rukách by to asi tak pekne nevyzeralo… Skazim aj papierovú lodičku 😁

 5. Jednoduché a krásné ♥ Myslím, že by skvěle vypadaly i jako vánoční ozdoby na stromečku – nesnáším takové ty přeplácané stromky, které připomínají spíše disco kouli :D
  Za námět děkuji, zítra nasbírám nějaké větvičky a zkusím to, už dlouho přemýšlím co zvolím jako tématickou dekoraci do svého pokoje:)

 6. _______________________________________________________________________________________ Moc děkuji za Vaše komplimenty. Děláte mi vždycky radost a jsem ráda za každý pěkný komentář od Vás. Tohle je opravdu jednoduchý DIY a určitě ho vyzkoušejte, jelikož se Vám určitě povede :)
  _______________________________________________________________________________________

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *