TIPY NA DÁRKY, KTERÉ POTĚŠÍ

Máte už nakoupeny všechny dárky? Jejich letošní shánění je sice trochu odlišné od předchozích let, ale stejně jako každý rok chceme naše nejbližší obdarovat něčím, z čeho budou mít radost. Vánoce se nezadržitelně blíží, a tak načerpejte inspiraci s tipy na dárky, které potěší každého a seženete je do Štědrého dne. A navíc jsou i vcelku praktické!

JEDLÉ DÁRKY

Jedním z dárků, které se osvědčily, jsou ty jedlé. Já sama jsem za nějaký ten oříškový krém ráda a vím, že i mým blízkým udělá radost, když jim něco jedlého dám. A o to víc, když je to domácí. Jedním z oblíbenců je DOMÁCÍ VAJEČNÝ LIKÉR (nyní i v bezlaktózové verzi S KOKOSOVÝM MLÉKEM), SLANÝ KARAMEL, povidla, cookies či domácí sirup. Určitě nezklamete ani mini balíčkem cukroví, voňavými perníčky či směsí na přípravu horké čokolády. A když k ní přihodíte i pěkný hrneček, tak tím nic nezkazíte.

DIÁŘ

V dnešní době jsou papírové diáře často nahrazovány těmi elektronickými. Avšak stále se najde spousta lidí, co na ně nezanevřela a mezi ně patřím i já. Zkusila jsem jich několik, od těch obyčejných z papírnictví přes Doller až po Clever Minds. Poslední zmíněný u mě zabodoval, a tak jsem ho letos pořídila znovu. Na e-shopech najdete spoustu diářů různých stylů, takže je z čeho vybírat a můžete svému blízkému dát přesně to, co mu sedne.

KNIHY

Knihy jsou čím dál tím oblíbenějším a dávanějším dárkem, který každý ocení. Máte v rodině milovníka jídla? Co takhle kuchařka, gastromapa či kniha o tom,  jak fotit jídlo? Znáte někoho, kdo musí mít poslední hity mezi knihami? Koukněte do bestsellerů oblíbených knihkupectví! A rozhodně nezklamete ani klasikou v novém obalu. Výběru se meze nekladou.

DOPLŇKY DO KUCHYNĚ A JÍDELNY

Dárky do domácnosti se hodí vždy, a tak darujte něco, o čem vaši blízcí mluví, ale pořád si to nekoupili. Nebo něco stylového, co jim v bytě ještě chybí a víte, že by to ocenili. Já třeba miluji stylové doplňky do kuchyně a jídelny a tenhle zlatý servírovací podnos je jedním z nich. Nejenže se s ním hezky fotí, ale také vypadá pěkně jako stylová dekorace či zapůsobí na návštěvu při servírování občerstvení. 

BONAMI.CZ

Bonami je e-shop plný inspirace, který nabízí nábytek, bytové dekorace, módní příslušenství a potřeby do kuchyně. Takže pokud chcete svůj domov pořádně vyšperkovat, tak to je to místo, kde najdete vše potřebné. Pokud si však chcete vybrané kousky prohlédnout naživo, tak není problém. Bonami má již několik prodejen po ČR a to v Praze a Brně. Nechte se inspirovat a vytvořte si krásný domov.

Ač zbývá do Vánoc několik dní, tak znám pár lidí, co ještě všechny dárky nemají. A rozhodně nejsou jediní. Proto, pokud nejste stále rozhodnutí, co komu dát, tak načerpejte inspiraci a potěšte s těmito věcmi. Navíc je spousta e-shopů, které stále garantují doručení do Vánoce, čehož byste měli na poslední chvíli využít. Už máte nakoupené všechny dárky?

S láskou ♥ Linda


Spolupráce s Bonami (bonami.cz)

2 komentáře na “”

  1. Milé tipy a krásně nafocený článek! Jedlé dárky ráda vytvářím, daruji i dostávám. Letos jsem ale trochu „upgradovala“ a vrhla se do výroby domácí kosmetiky, tak doufám, že blízké potěší stejně jako loňské marmelády.

    1. Linda Pazderová

      Moc děkuji, jsem ráda, že se ti fotky líbí :) Jedlé dárky jsou u mě klasika a letos jsem rozdávala domácí jablečná povidla a vaječňák :) Kosmetika zní skvěle, tak doufám, že se všem líbila!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *