THE LIEBSTER AWARD – JAK TO MAM JÁ?

Kdo se pohybuje v blogerské sféře, tak určitě zná The Liebster Award. Funguje to na takové bázi, že ten, kdo odpoví na otázky od předešlého blogera, tak nominuje další blogy a vymýšlí jim nové. Vy se tak dozvíte třeba o nových blogerech či něco více o svých oblíbených. Už přišla řada i na mě a to díky bygabra.cz, a tak jdu odpovědět na její otázky, díky kterým se třeba o mně dozvíte něco nového.
KTERÝ NEJVĚTŠÍ SEN SI CHCEŠ SPLNIT?
Popravdě mám dost snů, které si chci jednou splnit. Pokud se jedná o blog, tak je mým snem vyhrát Czech Blog Awards, i když jen o tom samozřejmě blogování není.

Pokud jde o osobní život, tak bych si přála mít svou vlastní kavárnu, která by se trochu lišila od těch klasických (dokonce to mám už všechno vymyšlené). Nebo se živit blogem. Nebo mít svou knihu. A pak samozřejmě rodinu, skvělé přátelé a užívat si života.


MŮŽEŠ CESTOVAT BEZ LIMITŮ, KAM VYRAZÍŠ JAKO PRVNÍ?
Určitě někam do tepla. Takže bych si představila Maledivy nebo Filipíny.
NEJOBLÍBENĚJŠÍ CITÁT
Žádný oblíbený citát nebo citát, kterým bych se řídila, tak to opravdu nemám. Ale mám třeba ráda tento o psech : „Pes je jediné stvoření na světě, které Vás miluje víc než sebe.“ (Josh Billings)

CO BYS UDĚLALA, KDYBYS POTKALA JEDNOROŽCE?

Pohladila ho a pak bych se na něm asi projela a chtěla zjistit, zda umí létat a nechává za sebou duhu…
JAK POJMENUJEŠ SVÉ NOVÉ ZVÍŘÁTKO?
Tak jestli budu mít nové zvířátko, tak to rozhodně bude pes. Jelikož bych si ho vzala z útulku, kde jména už mají, tak bych ho neměnila, ale pokud bych musela, tak asi Maggie (jako ze Simpsonových).

JAK BY SIS PŘEDSTAVILA DOMOV SNŮ, MĚLA BY SI V NĚM SVOU VYSNĚNOU MÍSTNOST? KTERÁ BY TO BYLA?

Domov mých snů by byl někde na okraji vesnice. Měl by nádhernou zahradu, kde by byla různá zákoutí a všude spousta květin. Do domu bych se dostala přes honosné vstupní dveře a vnitřek by byl elegantní, jemný, prostě nic komerčního, ale spíš pohodlného, abychom to opravdu vnímali jako domov.


Má vysněná místnost by byla pracovna, kde bych se mohla věnovat jak blogu, tak i práci. Kde bych se mohla zavřít a přemýšlet nad věcmi. Byl by tam obří pracovní stůl a u něho křesílko, ze kterého by se nikomu nechtělo zvedat. Výhled bych měla na zahradu, kam bych se dostala přes francouzské okno. Tak uvidíme, snad se mi to splní.

A to jsou mé odpovědi. Moc děkuji za nominaci. Už jsem to tak viděla na jednom blogu a udělám to i já. Nominovat přímo nikoho nebudu. Vypíši dolu 6 otázek a kdo chce, tak si na ně může odpovědět v článku na svém blogu. Pokud to tak uděláte, tak budu ráda, když mi sem pak dolů hodíte odkaz, ať si to můžu přečíst :)

Otázky:
1. Co byste chtěli v životě jednou dělat a dokázat?
2. Vaříte nebo pečete rádi?
3. Jaké je Vaše nejoblíbenější jídlo?
4. Články s jakým tématem nejraději čtete?
5. Jak dlouho blogujete?
6. Co používáte na focení?
S láskou 
  Linda

23 komentářů u “THE LIEBSTER AWARD – JAK TO MAM JÁ?

 1. Moc pěkné odpovědi a držím Ti palce v plnění svých snů. :-)
  Koukám, že tento TAG se rozšířil hodně rychle. Jo, také mám vysněný baráček, ještě mít ty prachy. :-D

 2. Také jsem byla nominovaná do této výzvy:)).
  S tou kavárnou je to úžasný nápad, tak doufám, že ti to výjde!:) A je moc krásný, že sis vzala pejska z útulku :)

 3. _______________________________________________________________________________________ Jste moc hodní a jsem ráda, že jsem se s Vámi mohla o něco podělit a Vy jste mě tak mohli poznat i z jiné stránky.
  Moc děkuji ta to, že mi držíte palečky. Moc si toho vážím a třeba to fakt všechno vyjde, ale všechno to chce čas a úsilí :)
  _______________________________________________________________________________________

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek