SLADKÁ & S CHUTÍ

Každý máme svůj sen, který si chceme splnit. Já už dlouho sním o vlastní kuchařce, jež by byla plná zajímavých receptů. Díky spolupráci jsem si to mohla částečně splnit a zároveň si i zkusit, jaké to je, dát dohromady vše od textů přes fotky až po celkové rozvržení. A tak vznikla kniha s názvem Sladká & s chutí, v níž mám své oblíbené sladké recepty, které často připravuji. Malou generálku mám již za sebou a snad se brzy dočkám i vlastní kuchařky, jež bude k vidění v knihkupectvích.

RUČNĚ ŠITÁ FOTOKNIHA

Fotoknihy slouží k uchování vzpomínek na události, které jsou pro nás důležité. Poslouží i jako milý dárek pro nejbližší, v němž můžou najít společné zážitky z výletů, dovolených či rodinných oslav. Já jsem ji využila trochu jinak a poskládala do ní recepty, které doma nejraději a nejčastěji připravuji. Všechny jsou sice na blogu, ale papír je papír a já si ráda vezmu knihu do ruky, zalistuji v ní a recept najdu. Stejně, jako jsem listovala v knize receptů mé maminky, když jsem byla malá.

Při výběru formátu, v jakém výsledek bude, mě na první pohled zaujala originální ručně vyrobená fotokniha. Ta nabízí neotřelý design, překrásné zpracování a styl, do kterého se zamiluje snad každá žena. Stránky, jež jsou vytištěny na papíru vysoké kvality, spojuje kvalitní kroužková vazba. Ta umožňuje pohodlné otáčení stránek bez toho, aniž by se zadrhávaly.

TVORBA KNIHY

Její vytvoření je opravdu jednoduché a nejsou potřeba nikterak velké znalosti grafiky. Celou tvorbou v online editoru vás provedou popisky, a tak stačí pouze nahrávat fotky a vymýšlet texty dle libosti. Z připraveného výběru lze jednoduše přepínat mezi rozvržením jednotlivých stránek a to tak, že se klikne na upravovanou stránku a v levém sloupci se vybere některá z připravených možností rozložení, která jsou v nabídce. V té lze taktéž měnit i druhy písma. Editor nabízí několik pěkných druhů a já si naprosto oblíbila ten s názvem Amatic sc. 

Po zhotovení se ukáže celkový náhled, jak bude kniha vypadat. Potom už se jen odešle k tisku a čeká na její doručení. Přichází pěkně zabalená a po otevření balíčku bude mít z výsledku radost snad každý. Stejně jako já. Výsledek totiž přijde přesně tak, jako se zadal při tvorbě knihy a vazba i s papírem jsou opravdu kvalitní.

TISKAŘÍK.CZ

Chcete si uchovat vzpomínku na důležitou životní událost? Pro e-shop tiskařík.cz to není žádný problém! Jakoukoliv fotku vám zvěční do fotoknihy, kalendáře, milníku, ročenky či na obraz, hrnek a pexeso. 

Pokud zrovna plánujete svatbu, tak je pro vás Tiskařík přesně to, co hledáte. Na webových stránkách naleznete speciální sekci s názvem Svatební portál, kde si můžete vybrat a navrhnout kompletní set od svatebních oznámení až po svatební menu. Což je za mě naprosto skvělý a usnadní to snoubencům hodně času při plánování.

Firma sídlí na Vysočině, kde si na jejich pobočce v Lesůňkách můžete objednávku vyzvednout osobně. Ti, co bydlí daleko, tak mají na vybranou z několika možností dopravy dle osobních preferencí. Více o firmě a hlavně kompletní informace o nabízených produktech najdete na jejich webových stránkách!

S fotoknihou á la kuchařka jsem moc spokojená. Vždy, když chci něco sladkého upéct, tak zalistuji a během chvilky si vyberu jednu z oblíbených laskomin ke kávě. Navíc se s ní ráda pochlubím rodině i kamarádům, protože je nejenže stylová, ale i opravdu kvalitně zpracovaná. Co vy na ní? Jak se vám líbí? Už jste někdy darovali fotoknihu? Třeba i tu á la kniha s recepty?

S láskou ♥ Linda


Spolupráce s Tiskařík (tiskarik.cz)

4 komentáře na “”

  1. Máš výborné recepty a krásné fotky! Budu držet palce s tištěnou kuchařkou. Využití fotoknihy na kuchařku je výborný nápad, je to originální a design se ti moc povedl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *