SILVESTR 2020

Letošní silvestr bude pro mnohé z nás trochu jiný než v minulých letech. Vládní nařízení nedovolují bujaré oslavy, které každoročně provázejí nový rok, a tak nezbývá nic jiného než ho oslavit v pohodlí domova. Proto není od věci si ho udělat trochu jiný a pojmout ho třeba jako takovou menší grilovačku s dobrým jídlem a pitím. Oslavte silvestr 2020 stylově a přivítejte nový rok 2021! 

PITÍ

Co jiného na silvestra než bublinky? Už minulý rok jsem šampaňské a sekt vyměnila za prosecco a letos to bude stejné. Na přípitek mi přijde lepší a to už jen z jednoho prostého důvodu – je svěžejší, a tak po celovečerním uzobávání jídla vás trochu víc povzbudí než klasický sekt, který je chuťově výraznější a ne tak osvěžující a lehký. Je spousta značek prosecca, které mám ráda a jedním z nich je i to od značky Brilla, jehož chuť mě mile překvapila ovocným nádechem a jemnou chutí.

JÍDLO

Ano, grilování patří spíše k létu, ale i v zimě to má své kouzlo. A když je teď venku vcelku příjemně, tak by se toho mělo využít a připravit si netradiční silvestrovské pohoštění. Nejlepší na grilování bude kuřecí maso, se kterým se zavděčíte každému. To byste měli den předem naložit do marinády. Já jsem vždycky měla problém vykoumat tu správnou, proto jsem často kupovala hotovou. Naposledy mi zachutnala od značky Weber, která je lehce pikantní a chuťově hodně podobná klasické BBQ omáčce.

Pokud máte rádi k masu omáčky, tak doporučuji kečup s příchutí jalapeňos od Fireland Foods. Je opravdu chutný a poctivou rajčatovou chuť nezapře. Lehká pikantnost povzbudí vaše chuťové pohárky, a tak si spojení kečupu s jídlem vychutnáte. A pokud máte rádi nachos, tak skvěle chutná i s tortillovými chipsy! 

A pokud nevíte, co všechno na stůl připravit, tak navštivte sekci CHUŤOVKY, kde najdete spoustu tipů na pomazánky, tapas, slané koláče, dipy apod.

RADŠI SVÍČKU

Ohňostroj k tomuto dni prostě patří, ale budeme s ním muset bohužel rozloučit. My už máme doma jasno a letos si zapálíme svíčku, která alespoň trochu světelnou show nahradí, ale i potěší všechny majitele zvířat, které ohňostroj děsí. Místo do pyrotechniky zainvestujte do jedné svíčky s příjemnou vůní a pěkným designem. Třeba jako jsou lodičky od WoodWick!

GRILCENTRUM.CZ

Chcete grilovat, ale nemáte vše potřebné? Na e-shopu grilcentrum.cz najdete vše, co ke grilování potřebujete a to grilem počínaje a marinádou a pitím konče. Největší specializovanou prodejnu na grily Weber a Napoleon najdete hned na dvou místech v Praze. První prodejna je v Modřanech na Praze 4 a druhá je v opačné části na Praze 9 u Harfy. Objednat si však můžete i na webových stránkách a nemusíte tak opustit pohodlí svého domova. 

Plány na letošní silvestr nebudou moc velké, ale za to věřím, že příští rok si ho společně pořádně užijeme a budeme moci slavit stejně jako ty roky předtím. Víte, jak oslavíte nový rok? A bude to s partnerem doma či s rodiči na chatě? Já vám přeji krásný nový rok, hodně zdraví a ať si 2021 užijeme v plné parádě!

S láskou ♥ Linda


Spolupráce s Gril Centrum (grilcentrum.cz)

1 komentář na “”

  1. Co se týče Silvestru, vždy ho slavím doma a nikam nejdu. Akorát letos mi bylo trošku líto, že jsem si nepřiťukla s panem K., který před desátou hodinou odešel, tak jsme oslavovali jenom v rodinném kruhu.
    Škoda, byla že obce nedělala ohňostroje, ale za to i lidé ze zahrad hodně pouštěly a přišlo mi, že ohňostrojů bylo snad více než jiné roky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *