ROMANTIKA NA HLUBOKÉ

Zase jsme měli prodloužený víkend a ty, společně s přítelem, ráda trávím na nějakém příjemném pobytu. Pro tentokrát jsme si vybrali Jihočeský kraj, který má opravdu co nabídnout. Naším cílem cesty byla Hluboká nad Vltavou a určitě se tento výlet zařadí mezi ty, na které jen tak nezapomenu, jelikož noc v podzámčí byla opravdu jak z pohádky.
Pobyt jsme si opět pořídili na Slevomat.cz. Tentokrát jsme měli velké štěstí, jelikož v kategorii pobytů na prodloužený víkend, nám tahle nabídka nejdříve zmizela přímo před nosem, ale hned  druhý den jsme s velkou radostí zjistili, že se opět ukázala a bez rozmýšlení jsme ji brali všemi deseti.


HOTEL ŠTEKL ****
Hotel Štekl jsme našli hned. Ono to vlastně ani není tak těžké, jen se stačí držet zámku a jet pořád k němu. Atmosféra celého hotelu, jak zvenčí, tak zevnitř, byla opravdu ohromující. Vše v krásném zámeckém stylu od recepce počínaje až po pokoje konče.

Když jsme šli s kartou k našemu pokoji, tak už tam jsem tušila, že mi spadne brada. Pokoj byl jak pro princeznu. Připadala jsem si jak v pohádce. Nejvíce mě však zaskočila velikost pokoje. Byl obrovský, pompézní a oproti hotelovým pokojům, kde už jsem byla, byl tenhle ten největší.
V ceně celého pobytu jsme měli bohatý program a ani chvilku se nenudili. Po ubytování jsme si došli do města dát menší oběd v jedné z restaurací, kde mají tu nejlepší pizzu, kterou jsme kdy ochutnali. Po dobrém jídle a decinky vína následovala procházka okolo zámku. Jelikož bylo opravdu sychravo a deštivo, což není úplně idylické, tak nejlepší volba bylo wellness, do kterého byl po celou dobu pobytu volný vstup.
Večer nás čekala tříchodová večeře, která už byla předem sestavená. Nejspíše to bylo tím, že v prvních dvou chodech byly ingredience, které nemám ráda, ale kulajda se zastřený vejcem a kuřecí steak na rozmarýnu s gratinovanými bramborami, mě prostě neoslovili. Co však byla opravdu bomba a sladká tečka na konec, tak vynikající vanilkové creme brulée

Na závěr celého večera nás čekal bowling, který jsme společně hráli vůbec poprvé a byla to opravdu zábava.

ZÁMEK HLUBOKÁ NAD VLTAVOU
Samozřejmě v ceně pobytu byla také snídaně, a tak jsme po jedné vydatné vyrazili opět k zámku. Tentokrát nebylo tak sychravo a sem tam i vysvitlo sluníčko. Opět jsme se prošli okolo a vyšli do přilehlé zahrady. Musím uznat, že tohle je opravdu krásný zámek, který nemá v České republice obdoby a možná proto mě právě uchvátil ten styl a všechno okolo.

Na prohlídku zámku jsme nešli. Já osobně na tohle procházení moc nejsem a mám špatné zkušenosti ze školy, takže radši obdivuji zahrady a zámek zvenku. 

Má i přítelova očekávání se naplnila a byl to opravdu nádherný pobyt v zámeckém stylu, kdy jsme se vůbec nenudili a užili si všechno plnými doušky. Takže určitě tam zajedeme rádi znovu. Opravdu je to pro páry jak stvořené. Líbí se Vám prostředí hotelu? Byli jste někdy na Hluboké?
S láskou 
  Linda

27 komentářů u “ROMANTIKA NA HLUBOKÉ

 1. To zní úžasně. :) Tyhle wellness pobyty jsou super.
  Ten pobyt jsem zahlédla na slevomatu, když jsem hledala pobyt pro naše k výročí, akorát Hluboká je od nás dál, takže nakonec jsme vybrali jiný zámek, ale na Hlubokou se určitě někdy chystám podívat. :)
  Na zámky jsem dříve nechodila, spíše jen do zámeckých zahrad a na hrady bez průvodců jsem chodila hodně, ale později jsem začala i na zámky a hrady s průvodci a baví mě to, ale musí být dobrý průvodce. :)

  1. To teda jsou. Právě že nám se líbil ten pobyt dlouho, tak jsem ráda, že jsme konečně jeli. My máme Hlubokou asi hodinku a půl daleko, takže to bylo v pohodě. Přesně tak, musí být dobrý průvodce. Já jsem se školou asi měla štěstí na ty hrozný :D

 2. Na tenhle zájezd jsem koukala na slevomatu a hrozně se mi líbil! :) Jelikož vybírám a vyhlížím, tak jsem zvědavá, kam nakonec pojedem :)
  A na zámku Hluboká jsme byli s rodiči jako malý :).

 3. Vypadá to naprosto skvěle tam. Moc ráda bych tam jela, ale jak se koukám na dva dny to stále stojí moc peněz.
  Aspoň že vy jste si to užili a naplnilo vás to. Fotky máte skvělé. Ale možná někdy do toho hotelu naty časem zavítám Zaujalo mě to meníčko.

 4. Na tento zámek se chci strašně dlouho jet podívat, ale můj přítel je takový burgán, že jeho nenapadne něco takového..asi ani na to moc není, škoda. :-D Jen jsem se trochu lekla toho menu, kulajdu naprosto nesnáším. :-D Ale fotky jsou moc pěkné a pobyt musel být skutečně boží! :-)

 5. _______________________________________________________________________________________Hluboká je opravdu krásný zámek a ten hotel to jen všechno podtrhuje. Pokud plánujete nějaký romantický pobyt, tak jedině mohu doporučit a rozhodně se koukněte na Slevomat, kde to máte udělané jako výhodný balíček. A určitě si to celé užijete stejně tak jako my :) _______________________________________________________________________________________

 6. Vypadá to, že jste si tento výlet opravdu užili. Určitě to bylo tak krásné, jak popisuješ.
  Já bych se na zámek Hluboká nad Vltavou jednou chtěla jet také podívat, ale máme to trochu z ruky. Každopádně už jsem projížděla webové stránky hotelu Štekl a je to fakt paráda. Myslím, že jeden podzimní víkend, kdy nebude ještě tak ošklivo, bychom sem mohli zavítat. Děkuji za tip!

  1. To teda užili, fakt se nám tam moc líbilo. Tak super, doufám, že jste se tam zajeli podívat nebo to už plánujete. I když to máte z ruky, tak je dobré, že tam takhle přespíte. Nám se to moc líbilo, tak doufám, že Vám taky :) My takhle jezdíme třeba do Liberce a plánujeme i další města v Čechách :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek