očisti organismus s oxy tea

OČISTI ORGANISMUS S OXY TEA!

Před nedávnem jsem vydala článek, kde jsem vám dávala tip na DETOXIKAČNÍ SMOOTHIE. V tomhle procesu čištění organismu pokračuji i nadále a mimo menší obměnu stravy, jenž provádím postupně už nějakou tu dobu, jsem do svého životního stylu zapojila i čaj OXY Tea. Co s vašim organismem provede a na co je dobrý? Tak na to se pojďme podívat.

OXY TEA

Vezmeme si to od začátku. Potravinový doplněk Oxy Tea je 100% přírodní čaj, který je označen Evropským logem pro biopotraviny, jež potvrzuje jeho přirozené složení. Skládá se ze zeleného čaje, pchu-er (tmavý čaj), máty, kmínu, fenyklu, ibišku, chrpy, sušených jablek, ananasu a malin, které čaji dodávají příjemnou chuť a vůni.

očisti organismus s oxy tea

NA CO JE DOBRÝ?

Čaj je dobrý hned na několik věcí. Ta první je detoxikace a očištění organismu, což má za následek zlepšení postavy, pleti, vlasů a nehtů. Ta další je napomáhání redukce váhy, kdy jednu ze složek čaje a to pchu-er, používaly Číňanky už v minulosti na zrychlení metabolismu a spalování tuků. Také reguluje trávení a zlepšuje látkovou výměnu.

JAK HO UŽÍVAT?

Doporučená denní dávka je 1 čaj, což jsem i dodržovala a naprosto to stačilo. Zalijete ho horkou vodou a necháváte vyluhovat 10 minut. Pak ho nejlépe vypijte před jídlem. Každý čajový sáček je balený zvlášť, což oceníte nejen vzhledově, ale z praktického hlediska. Balení čaje obsahuje 30 nebo 60 sáčků, takže vám nějakou dobu vydrží.

očisti organismus s oxy tea

ÚČINNOST

Na účinky čaje jsem byla sama zvědavá a na jeho vyzkoušení jsem se strašně těšila. Po prvním a druhém šálku čaje necítíte žádnou změnu, ale třetí den začnete hodně chodit na záchod. Je to z toho důvodu, že se tělo čistí, odvodňuje a zbavuje toxinů.

Pak už den ode dne vidíte tu změnu. Třeba u mě se značně zlepšila kvalita vlasů a pleti. A hlavně se zlepšil vzhled postavy, kdy jsem po odvodnění se a detoxikaci, uviděla rozdíl třeba na plošším břiše. Samozřejmě musíte k tomu všemu dodržovat alespoň částečný pohyb nebo nějakou aktivitu a upravit si jídelníček tak, abyste jedli zdravě a dostatečně.

očisti organismus s oxy tea očisti organismus s oxy tea

Čaj tedy mohu určitě doporučit, jelikož jsem s ním byla naprosto spokojená. Splnil má očekávání a opravdu mě překvapilo to, že čaj může takto fungovat. Navíc oceňuji krásné balení a prakticky zabalené čajové sáčky. Ty jsou navíc z kvalitního materiálu a Vy si pak čaj vychutnáte plnými doušky.

Jelikož se poslední dobou řeší označování spoluprací, se kterým jsem neměla nikdy problém, tak Vás chci předem upozornit, že se o spolupráci jedná. Avšak na vyzkoušení čaje jsem měla dostatečnou dobu a můj názor je zcela objektivní a pravdivý ohledně použití a výsledků při pití čaje. Hlavně je to všechno čistě přírodní a nejsou to žádné drastické chemické směsi.

očisti organismus s oxy tea

Teď by mě zajímal váš názor. Dáváte si teď po létě také nějaký detox nebo už postupně měníte jídelníček jako já? Já ho měním třeba už 9 měsíců, ale stále se dá na něčem pracovat. Ze dne na den se to změnit nedá. A co čaj? Zaujal vás a chtěli byste ho také vyzkoušet? 

S láskou ♥ Linda


Spolupráce s Dieta OXY (dietaoxy.cz)

24 komentářů u “OČISTI ORGANISMUS S OXY TEA!

  1. O takovém čaji bych určitě uvažovala, možná i v tuhle dobu, když je tak po létě a volnu. :) Super je, že je přírodní a to složení vypadá i lákavě, tak si ho třeba někdy zakoupím. :)

  2. Na tyhle detoxikace moc nevěřím. Ale čaje mám hodně ráda a zkouším nový, takže celkově jakýkoliv čaj mě zaujme, pokud je zelený, bílý nebo černý. Jediný, které moc nepiji jsou ovocné. :)

  3. _______________________________________________________________________________________
    Někteří z Vás na to nevěří, ale je to pravda. Detoxikace organismu je jednou za čas potřeba a to jak s obměnou jídelníčku, tak třeba s použitím OXY tea. Ten opravdu funguje a navíc je přírodní a vynikající. Takže můžu jen doporučit. Koho to zaujalo, tak se určitě na něj mrkněte! :)
    _______________________________________________________________________________________

    1. Taky jsem moc nevěřila, ale vyzkoušela jsem a opravdu jsem byla spokojená. Čaj je opravdu přírodní a neobsahuje nic chemického :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek