OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

KDO JSEM?

adresa blogu – http://inspirationbylinda.cz/

autorka – Linda Pazderová

ROZSAH SHROMAŽĎOVÁNÍ VAŠICH OSOBNÍCH ÚDAJŮ – JAKÉ?
  • KOMENTÁŘE – Po přidání komentáře na tento blog, jsou shromažďovány údaje zobrazené ve formuláři (jméno, e-mailová adresa, webová stránka) a IP adresa návštěvníka.
  • ODBĚR ČLÁNKŮ – V případě zájmu se může návštěvník přihlásit k odběru nových článků. V takovém případě jsou shromažďovány e-mailové adresy.
  • COOKIES – Při komentování některého z článků, můžete zatrhnout políčko pro uložení údajů pro budoucí komentování. V takovém případě se uloží vaše jméno, e-mailová adresa a webová stránka. Tyto údaje cookies budou k dispozici jeden rok.
  • ANALÝZA – Pro analýzu návštěvnosti používá blog Google Analytics. Sbíraná data obsahují IP adresu, polohu, národnost, zdroj návštěvy apod.
  • SPAMY – Komentáře jsou kontrolovány pomocí systému reCAPTCHA od firmy Google, která detekuje spamy. K tomu je používán i plugin od WordPressu s názvem Akismet.
DOBA UCHOVÁNÍ DAT

Data na tomto blogu se budou uchovávat, dokud souhlas neodvoláte.

JAKÁ MÁTE PRÁVA?

Můžete požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás blog má. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsem povinna uchovávat z administrativních, právních a bezpečnostních důvodů.

KONTAKT

V případě jakéhokoliv dotazu mě kontaktujte na linda.pazderova@gmail.com.

S láskou ♥ Linda

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek