O MNĚ

o mně

Pro začátek představím sebe. Pak blog.

Jmenuji se Linda, což už je patrné z názvu blogu. Je mi 23 let a žiji kousíček od Prahy. Živím se jako copywriterka v jedné pražské reklamní agentuře. Spravuji i několik sociálních sítí a jsem nadšená redaktorka tohoto blogu. Miluji kreativní činnosti (jako vaření, pečení, tvoření, focení), zbožňuji hokej, psy a taky jeden z důvodů, proč mám tento blog – psaní.

S tím jsem začala někdy ve 14 letech s blogem o celebritách, tehdejším lifestylu a všemožných strastech pubertální holky. A takhle jsem do 16 let vystřídala 3 blogy. Když nad tím přemýšlím, tak vlastně ani nevím, jak jsem se k tomu dostala, ale nějak mě to k tomu táhlo. Asi osud.

Čtyři roky jsem to bez toho vydržela, ale vrátila jsem se a založila tento blog, se kterým jsem to ze začátku nebrala zas tak vážně. Jenže pak mě to chytlo, blogu jsem udělala nový design, zařadila nějaký progres a urovnala si, o čem chci psát.

Teď je blog primárně o vaření a tvoření, které (jak já tomu říkám) proložím tématickým lifestylem. Takže dejme tomu kreativní tvořivý blog s kutilskými sklony. A já tak dělám to, co mě baví a jdu si za svými sny.

___________________________________________________________________________________________________________

Upozorňuji, že veškerý obsah tohoto blogu je pod AUTORSKÝM PRÁVEM a pokud chcete něco z mé práce použít, tak mě nejdříve kontaktujte na e-mailu, který najdete v pravém sloupci! Zároveň vás chci informovat o ZÁSADÁCH OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.

Kdybyste měli jakékoliv otázky, tak určitě napište.

S láskou ♥ Linda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek