O MNĚ

Jmenuji se Linda Pazderová a je mi 23 let. Vyrůstala jsem kousek od Benešova, ale vždycky mě to táhlo do Prahy, takže je nyní mým domovem. Živím se jako copywriterka v jedné pražské reklamní agentuře a ve svém volném čase nejraději vařím, jím a píši tento blog (samozřejmě dělám i další aktivity).

Co miluji? Když nepočítám vaření, pečení, jídlo, obcházení kaváren a restaurací, ochutnávání nových jídel, tak je to tvoření, focení, psi (zvířata celkově), hokej a jeden z důvodů, proč mám blog – psaní.

S blogováním jako takovým jsem začala někdy ve 14 letech se psaním o celebritách a lifestylu pubertální holky. Ve 20 letech mě napadlo, že bych opět mohla začít psát, a tak vznikl blog Inspiration by Linda. A tak už spolu klepeme několikátý rok a já si stále říkám, že to tehdy bylo to nejlepší, co mě napadlo. A jdu si tak za svými sny…

INSPIRATION BY LINDA

Blog Inspiration by Linda mě provází bok po boku od 8. října 2016 a je to jedna z nejlepších věcí, co mě kdy napadla. Prioritně jsem ho chtěla věnovat inspiraci ve vaření a tvoření a pak také radám, tipům a v poslední řadě tématickým článkům.

Z toho všeho jsem nakonec vyselektovala to, co mě nejvíce baví, a tak jsem z Inspiration udělala prioritně foodblog. Ale čas od času se tu mé oblíbené tvoření objeví.

FILOZOFIE BLOGU

Ráda dělám vše jednoduše (i když to vždycky nejde) a to se snažím přenášet i do vaření a pečení. Vařím z ingrediencí, které jsou běžně dostupné a snažím se, aby každé jídlo chutnalo božsky.

Jednoduchost

V jednoduchosti je nejen krása, ale i chuť, a tak chci ukázat, že se dá vařit jednoduše, chutně a líbivě.

Dostupnost

Nerada sháním potraviny v několika obchodech, a tak ráda vařím z toho, co je běžně dostupné. A také z toho, co najdu doma nebo u mamky na zahradě.

Netradičnost

Ráda ochutnávám nové věci, a tak čas od času zkusím něco netradičního. Třeba jedlé květy a méně známé rostliny ze zahrádky.

Bez plýtvání

A na závěr, pro mě hodně důležité, neplýtvání jídlem. Prostě nemám ráda, když se vyhazuje. A tak se snažím pro každou potravinu najít využití.

Nechte se inspirovat!

S láskou ♥ Linda

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek