O MNĚ

Jako autorka tohoto foodblogu bych se měla představit. Takže tady je několik řádků o mně.

Jmenuji se Linda a je mi 24 let. Vyrůstala jsem kousek od Benešova, ale vždycky mě to táhlo do Prahy, takže je nyní mým domovem. Každopádně jednou bych se chtěla vrátit do toho maloměšťáckého klidu.

Každodenní společnost mi dělá střelená fenka Sára, se kterou není chvíle, kdy bych se nudila. Živím se jako copywriterka v jedné pražské reklamní agentuře a ve svém volném čase nejraději vařím, jím, chodím s přáteli po kavárnách (a vinárnách) a píši tento blog.

Co miluji? Když nepočítám vaření, pečení, jídlo, obcházení kaváren a restaurací a ochutnávání nových jídel, tak je to tvoření, focení, psi (zvířata celkově), procházky, hokej a jeden z důvodů, proč mám blog – psaní.

S blogováním jako takovým jsem začala někdy ve 14 letech s blogem o celebritách a lifestylu pubertální holky, což jsem ve svých 16 ukončila. Ve 20 letech mě však napadlo, že bych opět mohla začít psát a vznikl blog Inspiration by Linda. A tak už spolu klepeme několikátý rok a já si stále říkám, že to tehdy bylo to nejlepší, co mě mohlo napadnout.

INSPIRATION BY LINDA

Blog Inspiration by Linda mě provází od 8. října 2016 a je to jedna z nejlepších věcí, jakou jsem kdy vytvořila. Prioritně jsem ho chtěla věnovat inspiraci ve vaření a tvoření, radám a tipům a v poslední řadě tématickým článkům.

Z toho všeho jsem nakonec vyselektovala to, co mě nejvíce baví, a tak jsem z Inspiration udělala prioritně foodblog. Ale čas od času se tu mé oblíbené tvoření objeví.

Díky němu jsem se v roce 2019 mohla podívat na FOOD BLOG ROKU a užít si skvělý večer v partě lidí, kteří dělají a milují to samé! :)

food blog roku 2019

FILOZOFIE BLOGU

Ráda vše dělám jednoduše (i když to vždycky nejde) a to se snažím přenášet i do vaření a pečení. Vařím z ingrediencí, které jsou běžně dostupné a snažím se, aby každé jídlo chutnalo božsky. Chci, aby se toho lidé nebáli a v kuchyni si to užívali :)

Jednoduchost

V jednoduchosti je nejen krása, ale i chuť, a tak chci ukázat, že se dá vařit jednoduše, chutně a líbivě.

Dostupnost

Nerada sháním potraviny v několika obchodech, a tak ráda vařím z toho, co je běžně dostupné. A také z toho, co najdu doma nebo u mamky na zahradě.

Netradičnost

Ráda ochutnávám nové věci, a tak čas od času zkusím něco netradičního. Třeba jedlé květy a méně známé rostliny ze zahrádky.

Bez plýtvání

A na závěr, pro mě hodně důležité, neplýtvání jídlem. Prostě nemám ráda, když se vyhazuje. A tak se snažím pro každou potravinu najít využití. Do posledního kousku.

 

Nechte se inspirovat!

S láskou ♥ Linda

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek