O MNĚ

o mně

Pro začátek představím sebe. Jmenuji se Linda, což už je asi jasné z názvu blogu. Je mi 23 let a žiji kousíček od Prahy. Miluji vaření, pečení, tvoření, focení, hokej, psy a taky jeden z důvodů, proč mám tento blog – psaní.

Se psaním jsem začala někdy ve 14 letech s blogem o celebritách, tehdejším lifestylu a všemožných strastech pubertální holky. A takhle jsem do 16 let vystřídala 3 blogy. Když nad tím přemýšlím, tak vlastně ani nevím, jak jsem se k tomu dostala, ale nějak mě to k tomu táhlo. Asi osud.

Čtyři roky jsem to bez toho vydržela, ale vrátila jsem se k tomu a založila tento blog, se kterým jsem to ze začátku možná nebrala tak vážně. Všechno to ale prošlo menším progresem a po urovnání si, o čem budu psát, jsem se zaměřila na vaření a tvoření, které sem tam proložím lifestylem. A já tak dělám to, co mě baví a jdu si za svými sny.

Měla tu možnost navázat pár příjemných spoluprací…

Jen chci upozornit, že všechen obsah tohoto blogu je pod AUTORSKÝM PRÁVEM a pokud budete chtít něco z mé práce použít, tak mě nejdříve kontaktujte na e-mailu, který najdete v pravém sloupci! Zároveň vás chci informovat o ZÁSADÁCH OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.

Kdybyste měli jakékoliv otázky, tak určitě napište.

S láskou ♥ Linda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek