NEPOVEDENÉ FOTKY

Krásné pondělní odpoledne! 
Tenhle článek vlastně ani nenapadl mě, ale mého přítele. Jednou jsme tak fotili v přírodě a když jsem z té spousty fotek vybrala asi 3, na kterých jsem se tvářila vcelku normálně, řekla jsem si, že ukážu pravdu. Všechny ty fotky na blog, na Instagram, na Facebook se snažím fotit tak, aby vypadaly co nejlépe, nejdokonaleji. Ale pak mám spousty těch groteskních.
Takže abych Vám tu neukazovala jen ty pro mě dokonalé fotky, na kterých si dávám záležet a jejichž koncept vždy vymýšlím nějaký ten čas, tak Vám předvedu ty nepovedené, nedokonalé a vlastně reálné a pravdivé. Těch vždycky na jednu dokonalou vychází několik (set). 
To, že na jedné fotce vypadám dobře nebo to jídlo co fotím vypadá dobře, tak neznamená že prostě dobře vypadá vždycky. Stačí pootočit úhel, vyfiltrovat (bez filtrů ani ránu) a už byste mě nebo třeba nějaké to focené jídlo ani nepoznali.
Jinak přiznávám se, že tyhle fotky jsou aspoň doostřené a lehce vyfiltrované.
Prostě všechno není vždycky tak,  jak to vidíme. Bavte se!
PAŘÍŽ
V Paříži jsem byla minulé léto a jako správná blogerka jsem si prostě musela udělat pár pořádných fotek na Instagram a do článku na blog. Bohužel ne všechny fotky, ač je to z Paříže, nejromantičtějšího města, se povedly tak, jak bych si to představovala. Článek najdete pod jménem CO NAVŠTÍVIT V PAŘÍŽI? nebo CHUTĚ FRANCOUZSKÉ KUCHYNĚ.

FASHION A HODINKY
I když fashion nefotím, ale je pravda, že dříve jsem to taky zkoušela, tak jsem na tuhle spolupráci kývla, jelikož hodinky zbožňuji. No jo, ale jděte fotit outfit s hodinkami, když ani nevíte, jak máte na fashion fotkách pózovat. To bylo úplně jasné, že u nepovedených fotek se pobavím. Článek najdete pod jménem JAK NOSIT HODINKY?.
HLUBOKÁ NAD VLTAVOU
A do třetice Vám ukážu fotky z článku ROMANTIKA NA HLUBOKÉ, kde jsem chtěla nafotit pěkné fotky ze zámeckého prostředí. No a jelikož jsme měli opravdu ošklivé počasí, a už jenom to nám nehrálo do karet, tak to byl trochu oříšek.
Berte to jako srandu. Já to tak taky beru. Samozřejmě, že mám ráda fotky, které jsou upravené a na oko pěkné, kdo by je rád neměl. A fotky na kterých vypadám jako člověk. Ale tohle je prostě pro pobavení a vlastně bych je ani nikam jinam nedala a myslím, že to by byla škoda. 
Dávám to sem ze své dobré vůle, protože si ze sebe ráda udělám legraci a myslím, že tomuhle se určitě zasmějete. Jak se Vám článek líbí?
S láskou 
  Linda

26 komentářů u “NEPOVEDENÉ FOTKY

 1. Skvělý článek a fotky :) I když jsou nepovedené, pořád jsou skvělé :) Tohle přesně znám, taky ráda fotím a na jednu dobrou fotku padne pět nepovedených :D Třeba teď jsem byla taky v Paříži, natěšená, jak budu fotit a nakonec celé tři dny jenom pršelo, takže fotky jsou jen samý déšt a šedivo :D

 2. Mě se ty fotky líbí právě proto, že vypadají realisticky. Hlavně ta první fotka v Paříži ta je hodně pěkná. Mám ráda, když je vidět na fotkách, že není jen krásné počasí, ale i větrno a i z toho se dají udělat krásné fotky. :)
  Já osobně vůbec fotky neupravuji. Všechny, co dávám na blog jsou dány tak, jak jsem je fotila, protože prostě se mi ty fotky tak líbí, jelikož to je nezkrášlená realita prostě jak to doopravdy vypadá. :) Někdy teda u některých fotek upravuji jas a kontrast, ale vzhledem k tomu, že dost často mě to nebaví, je to málokdy. :D

 3. skvělý článek! :) pomalu mě začíná štvát ten "dokonalý vystajlovaný svět", který vidíme všude kolem – na instagramu, blozích a dalších sociálních sítích…

 4. Čekala jsem nějaké příšerné fotky, ale nejsou až tk šptné, to by jsi musela vidět moje, na některých mám druhou bradu :D
  Náhodou na fotkách z Paříže vypadáš skvěle :)

 5. _______________________________________________________________________________________
  Věřte, že tohle jsou vybrané fotky, které jsou nepovedené, ale ještě tak nějak vypadají. Mám i horší, ale chtěla jsem Vás uštědřit toho pohledu na ně :D Jinak děkuji za komentáře a že mi to sluší, to jste mě moc potěšili :) Jsem taky ráda, že se Vám téma toho článku líbí. Myslím, že ve světě, kde se všichni předhánějí o nejhezčí fotku, je občas dobré ukázat i ty nepovedené. Já se taky snažím fotit ty hezké fotky a dávám je všude, ale není nad to občas ukázat i druhou stranu mince :D
  _______________________________________________________________________________________

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek