diy mramorový obal na telefon

MRAMOROVÝ OBAL NA TELEFON

Máte doma obal na telefon a už vás ten stejný motiv nudí? Tak si ho pojďte velmi jednoduše vylepšit a to s pár věcmi, které doma jistě najdete.  Výsledkem je pak opravdu jedinečný mramorový obal na telefon, který jen tak nikdo mít nebude, jelikož si vytvoříte svůj originál. A kombinací či barev existuje opravdu nekonečná řada.

O TVOŘENÍ

Mramorové vzory jsou poslední roky hitem a je v podstatě jedno na čem jsou. Navíc jejich velkým plusem je, že jsou neuvěřitelně fotogenické, takže na fotky na Instagram nebo Pinterest, jsou jak dělané.

TIPY

Výhodou tohoto DIY je, že pokud vás přestane zvolená kombinace barev bavit, jednoduše vezmete odlakovač a pomocí tampónku ji z obalu smyjete. A pak můžete vyzkoušet novou verzi.  To samé platí, pokud se vám něco při tvoření nepovede.

PŘIPRAVÍME SI
 • obal na telefon
 • párátka
 • misku s teplou vodou
 • laky na nehty
POSTUP

Všechny potřebné věci si připravíme na jedno místo. Laky na nehty si pootevřeme, zajistíme, aby voda v misce byla teplá a můžeme začít.

diy mramorový obal na telefon

Do ruky si vezmeme první z laků a opatrně a postupně ho lijeme do vody. Přilijeme i další a párátkem rychle promícháme. Je důležité, aby to bylo rychle, protože lak zasychá a když to neuděláme hned, tak se nám celá ta vrstva chytne na špejli a museli bychom to celé dělat znovu.

diy mramorový obal na telefon

Nakonec vezmeme obal a přiložíme ho na vrstvu laku. Lehce přitlačíme, začistíme a necháme pořádně uschnout cca 25 minut. Případné přesahy odloupneme a máme hotovo! Postup v následujícím VIDEU! Líbí se vám tento nápad na vylepšení obalu? A vyzkoušíte ho doma?

S láskou ♥ Linda

55 komentářů na “MRAMOROVÝ OBAL NA TELEFON”

 1. Mně se to líbí, aspoň si to člověk může vyrobit doma. :) Já jsem dříve měla hodně výrazné kryty, teď mám poslední půlrok obyčejný silikonový, protože se mi líbí zlatá barva mobilu. :)

  Rosa Nera

 2. Skvělý nápad! :) Líbí se mi zpracování i barevná kombinace :) Kdybych doma měla průsvitný kryt na telefon ihned bych to vyzkoušela! Přijde mi to mnohem nápaditější než na nehtech a hlavně na nehtech to vydrží pár dní a na to jakou to dá "práci" tak jen na nehty je toho škoda.

 3. K narozeninám si budu přát nový mobil, tak asi nějaký pěkný obal si budu muset vyrobit. Tvůj návod je užasný a všechno máme dostupné :)
  Děkuji za radu :)

 4. _______________________________________________________________________________________
  Děkuji moc za řadu krásných komentářů. Jsem moc ráda, že se Vám tohle DIY líbí. I když to pro někoho může být patlání, tak je to fakt jednoduché. Jsem ráda, že jsem některé z Vás inspirovala a doufám, že tenhle nápad vyzkoušíte :)
  _______________________________________________________________________________________

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *