diy květinová girlanda

KVĚTINOVÁ GIRLANDA

Tak jako už přišlo jaro, tak přišla na řadu také květinová výzdoba. Něco málo už jsem Vám psala v JARNÍ INSPIRACI, avšak teď jsem pomocí své kreativní duše utvořila i něco dalšího. Něco designovějšího, co vás rozhodně zaujme. A co určitě zaujme i vaši návštěvu! Květinová girlanda je originální.

TIPY

Nechtěla jsem však sahat po živých květinách, ty už mám na stole ve váze, ale chtěla jsem ukázat, že když si vyberete opravdu pěkné umělé květiny, tak to za prvé nemusí na první pohled vypadat jako kýč a za druhé, že mohou být po naaranžování opravdu vkusné.

Tohle DIY zvládne každý raz dva, jen musíte dávat pozor, abyste se někam nepřilepili s tavicí pistolí nebo třeba nepopálili. Kdo nechce číst krátký postup, tak si může prohlédnout video a třeba vám to půjde lépe.

PŘIPRAVÍME SI
 • umělé květiny dle výběru (IKEA)
 • tavicí pistoli
 • nůžky
 • provázek
 • menší větev
POSTUP

Předem si nastříháme provázek na různé délky (já jsem si nastřihala 6 kousků, ale je to jen na vás a také záleží na délce větve), nažhavíme tavicí pistoli a u květin si odstříháme květy a listy. Větev si očistíme od případných nečistot a provázky si v různých odstupech na ní navážeme.

diy květinová girlanda

Květy a listy si ještě před lepením rozmístíme na provázky, abychom viděli, jak to ve výsledku bude vypadat (já jsem si to zkoušela ještě před natáčením, takže jsem tak zběžně věděla). Vezmeme tavicí pistoli a opatrně lepíme jeden kousek po druhém. Nezapomeňme však na to, že to celé bude někde viset, takže se pak květiny po zavěšení trochu pootočí.

diy květinová girlanda

A teď si jen promyslíme, kam hotovou girlandu zavěsíme. Buďto si na ni ještě připevníme provázek, abychom ji měli za co zavěsit nebo ji můžeme zaháknout za hřebíky či ji jen tak někde položit. Samozřejmě se dá taková dekorace použít na oslavě narozenin, svatbě či na nějaký romantický piknik. Návod na girlandu je v následujícím VIDEU!

Tak jak jsem slibovala, tak jsem slib dodržela a ke článku máte i samotné video s postupem. Dala jsem si dost záležet, tak doufám, že se vám bude líbit a popřípadě mi napište třeba připomínku, co bych mohla zlepšit. Za každou zpětnou vazbu jsem vždycky ráda.

S láskou ♥ Linda

26 komentářů u “KVĚTINOVÁ GIRLANDA

 1. Krásné. :)
  Já mám akorát na stole umělé květiny, jelikož se mi na stolku květiny líbí a nechtěla jsme si kupovat každou chvíli nové živé.

 2. _______________________________________________________________________________________
  Tak za prvé jsem moc ráda, že se Vám líbí tohle DIY. Je to fakt obyčejné, ale přesně takové doplňky a tvoření mám nejradši. A za druhé jsem ráda, že se Vám líbí video. S tím jste mi udělali opravdu radost. Takže od teď už ke každému DIY prostě bude video, přes to nejede vlak. Ještě na tom teda trochu zamakám, ale podobný koncept to rozhodně bude mít :)
  Jinak tohle byste určitě zvládli všichni. Tohle jde prostě levou zadní :D
  _______________________________________________________________________________________

 3. Přesně to stejné mám s mušličkami :) super nápad. Dala jsem tentokrát přednost koupení. Ale až budu mít čas tak musím také něco zhotovit abych nebyla za lenocha. Moc hezké :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek