JARNÍ INSPIRACE

I když je tohle počasí lepší sledovat za oknem s hrnkem kávy v ruce, tak i přesto ty sluneční paprsky v nás probouzejí ten krásný pocit veselí, štěstí a toho, že už po zimě pomalu přichází jaro.
Tak se pojďme podívat, jak si ho do svého domova vpustit i se svou svěžestí, jemností a čistotou a připravit se tak na další období v roce.

Já sama jsem si v minulém týdnu pořídila několik doplňků a potřebných materiálů na tvorbu jarní dekorace, kterou můžete v příštím týdnu vidět tady na blogu a vyrobit si ji také.

Interiér našeho pronajatého bytu jsem vyzdobila co to šlo, na stůl položila vázu s tulipány, uvařila zelený čaj, upekla banánový chlebík a užívala jsem si slunečních paprsků, které dovnitř pronikaly přes velké francouzské okno a dělaly z našeho domova útulné obydlí plné lásky.
KUPTE SI ŘEZANÉ KVĚTINY
Až půjdete cestou z práce okolo květinářství, tak se zastavte a udělejte si radost s kyticí tulipánů, gerber nebo jiných barevných květin. A pokud si nechcete utrácet své finance, tak doufejte, že toho Vašeho přítele to napadne je koupit jen tak.
Květiny Vám rozveselí a rozzáří dům či byt a navodí příjemnou atmosféru.
 
PROSVĚTLETE INTERIÉR
Zapomeňte na tmavé barvy a bytové doplňky. Kupujte si ty světlé, které nejen že vypadají designově, ale také lahodí oku a projasní zbytek Vašeho obydlí.
I sebemenší světlý kousek dekorace udělá bytový design zajímavější, modernější a stylovější a opticky Váš byt i zvětší.
POŘIĎTE SI JARNÍ DOPLŇKY
Ať už si v obchodě koupíte sošku králíčka, věnec nebo třeba nazdobený košík, tak rozhodně neuděláte chybu. Každé období má své dekorace a zrovna ty jarní jsou ty nejromantičtější a nejjemnější a člověk si tak může vyzdobit celý byt a bude na něj na každém rohu dýchat ta něžnost.
 
VYROBTE SI JARNÍ DEKORACE
Tak jako si je můžete koupit, tak si je samozřejmě můžete i vyrobit, což je v některých ohledech i lepší. Nejenže si rozvinete svou kreativitu, ale můžete pak pyšně vystavovat své výtvory a na některých dekoracích ještě ušetříte.
Já sama jsem několik takových věcí vyráběla a Vy si tak můžete některou z nich vyrobit taky:
 
UKLIĎTE VŠECHNO CO PŘIPOMÍNÁ ZIMU
Všechno, co by Vám mohlo ještě připomínat zimu nebo samotné Vánoce, tak to vezměte a schovejte někam hluboko do skříně. Teď to jisto jistě nebudete minimálně další půlrok potřebovat.
A když už to všechno schováte a uklidíte, tak si po té zasmušilé zimě vpuste do Vašeho domova jaro a zpříjemněte si čekání na ty příjemné jarní a později i letní dny.
A jak se připravujete na jaro Vy? Už máte nějaké dekorace nebo na to prostě kašlete? Jsem zvědavá na Vaše odpovědi.
S láskou 
  Linda

43 komentářů u “JARNÍ INSPIRACE

 1. Je těžké si udělat jaro, když je venku -15°C, ale hlásí oteplení, tak už se moc těším :) Já se na jaro připravuju snad ihned po Vánocích :D moc se těším na teplo a čas, který budu moc strávit venku :) Dekorace moc nemám, jenom Vánočně zdobím pokoj. Ale to se třeba změní, až budu bydlet sama s přítelem, uvidíme.

  Měj se krásně ♥

  WantBeFitM

 2. já už se úplně těším, až přijde konečně pořádné jaro! :) tuhle hroznou zimu totiž vůbec ráda nemám :D už se těším, až konečně vytáhnu svoje jarní povlečení a naladím si doma jarní atmosféru ♥

 3. Jak já se těším na jaro!:) Já si chci určitě udělat jarní úklid a pořídím si kytičku :), ale dneska třeba úplně hrozně moc sněží, tak doufám, že už to brzy přestane :(

  Shard of Dreams

 4. No pane jo, ten věnec je super :) Taky se chystám na výrobu jarního věnce, ale nevím když tam budou vajíčka jestli to nebude připomínat velikonoční.
  JInak ty kytičky jsou moc pěkné, možná bych si domů taky něco koupila, ale když je venku zima a sněží nechce se mi nic dávat ven.

 5. Skvělé tipy :) Jelikož ještě bydlím s rodiči, tak nemám moc možností svůj pokoj takto proměnit, ale až budu ve vlastním, tak se na jaro určitě přichystám, hlavně s těmi ručně vyráběnými dekoracemi, miluji to!

 6. S těmi květinami souhlasím, vypadá to moc pěkně. :) Ale teď jsem šla do umělé kytky, jelikož kupovat si řezané každou chvíli by se mi nechtělo a chtěla jsem mít na stole něco pořád. :)
  Jinak dekorace nemívám.

 7. Já si určitě zakoupím tulipánky, ať mi hezký zdobí obývák a ráda bych se vrhla na nějakou tu jarní dekoraci, jak si již zmínila. Už se ohromě těším na jaro, takže zimo kšá kšá. :D

 8. Květiny miluju, ale bohužel se o ně neumím moc starat :D Jinak se na jaro připravuju spíš psychicky, už aby bylo, té zimy bylo už dost :D

  LENN

 9. Jaro mi po zimě vždycky připomene, že vše nemusí být jen jednotvárné, i přestože zimu miluju! Miluju květiny, to, jak se probouzí příroda a teplejší vánek. Všechno je jak píšeš v článku – něžnější. Zatím jsem se do dekorací nepustila, ale brzo to hodlám napravit. Skvělé nápady! :)

 10. Je pekné si predstaviť toto všetko reálne zrealizovať. Na to ale budem musieť ešte počkať kým pôjdem bývať aspoň do normálneho bytu :-)

 11. Tak to já už to jedu ve velkém asi dva týdny :D Rozvěsila jsem věnce, pořídila řezané květiny a dokonce i udělala truhlíky s jarničkami. Ty jsem ale teď zas musela schovat :O Těším se na další konkrétní inspirace. Já teď po večerech jedu růže z plat od vajíček. Ale než to bude na věnec, tak do té doby asi umřu :D

  1. Tak to jsi dobrá. A já si říkala jak začínám brzo, když ještě venku sněží :D No neboj, už se připravují různá jarní DIY :) No jako koukala jsem na to a vypadá to hezky, ale asi bych neměla nervy na to se s tím dělat, tak snad ho doděláš co nejdříve :D

 12. Takovýchto inspirací není nikdy dost :)
  My se s manželem asi za půl měsíce budeme stěhovat konečně do svého baráčku, tak už se těším až si vše pořádně vyzdobím :)

 13. _______________________________________________________________________________________
  Jsem moc ráda, že se Vám moje inspirace líbí a určitě v dohledné době budou nějaké DIY články na jarní dekorace, takže se můžete inspirovat i nadále. Teď už je venku celkem pěkně, tak snad už to jaro bude jen a jen připomínat. Děkuji za Vaše komentáře, jste prostě úžasní a opět mi to udělalo radost :)
  _______________________________________________________________________________________

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek