JAK NOSIT HODINKY?

 
Kvalitní hodinky jsou základním prvkem outfitu úspěšných lidí. Měl by je mít každý, kdo chce něčeho dosáhnout, pracuje na tom a jde si za svými cíli. Jsou znakem elegance, sebevědomí a cílevědomosti. A jak hodinky vlastně nosit? Ve volném čase nebo i jinam? Tak se na to pojďme podívat!


MUŽI

K dnešnímu článku jsem si přizvala na pomoc svého přítele, který v inspiraci pro muže bude dělat modela.
Když se řekne muž s hodinkami, tak se Vám jistě vybaví nějaký businessman nebo bankéř v obleku. My si však ukážeme, jak u tohoto outfitu, tak i u mého, že se hodinky dají nosit i ve volném čase a že i tak to může vypadat elegantně a stylově.
Když přítel není v práci, kde je celý den v obleku, tak si rád oblékne kalhoty a mikinu. To však neznamená, že by měl zahodit stříbrné hodinky a buďto nemít žádné nebo jen nějaké typicky sportovní. V tomto případě, ač je outfit na volný čas, tak u něho vypadá mikina luxusně a elegantně a může si takové hodinky dovolit.
Pokud se Vám hodinky líbí a chtěli byste je příteli pořídit, tak nezapomeňte, že se blíží Vánoce a je ten pravý čas je koupit. Úplně stejné pořídíte na webu helveti.cz – Casio, kde si samozřejmě můžete vybrat z nepřeberného množství dalších hodinek.
A k čemu takový typ hodinek nosit a k čemu ne?
Noste je k obleku, ale dejte si pozor na stupeň formálnosti dané akce. Také na to, aby se barevně hodily ke zbytku doplňků a aby velikost ciferníku nepřekážela zbytku dresscodu. Dále je noste určitě k samotné košili, polotriku nebo svetru.
Určitě je nenoste do posilovny, na běh nebo jiné sportovní aktivity. Od toho jsou na trhu jiné.

 
ŽENY
V inspiraci pro ženy dělám modela samozřejmě já. Hodinky u žen nebyly dříve úplným standardem, ale jelikož jsme ženy, tak jsme nemohli zůstat pozadu a zakomponovali jsme je do módy dámského pohlaví, kde jsou teď čím dál oblíbenější.

Hodinky nosím prakticky pořád a to ať jdu do práce nebo do kina. Bez nich jsem jak nahá a proto jich mám doma nespočet. Avšak mým favoritem jsou od minulých Vánoc tyhle, které jsem dostala od přítele. Díky tomu, že jsou stříbrné, tak se hodí nejen do práce k halence a černým kalhotám, ale i na procházky k džínám se svetrem.

 
Podobné hodinky si můžete pořídit také na helveti.cz – Lorus a i když nejsou úplně totožné, tak i tak jsou překrásné. Ale pokud máte rády jiný styl, tak si určitě vyberete podle svého. Ženy přeci mají rády stylové dárky.
K čemu takový typ hodinek nosit a k čemu ne?
Běžně je můžete nosit do práce k halence či ke košili se sukní, ale i během svého volného času k džínám se svetrem nebo třeba na neformální akci k šatům, které seženete v běžném obchodě. Hlavně musí barva sedět s ostatními doplňky.
Nenoste je však ke sportovnímu oblečení a na sport. A už vůbec je nenoste do společnosti, kam jdete třeba v koktejlkách nebo plesových šatech. Na rozdíl od mužů, kdy jim na významných společenských akcích hodinky můžou i outfit vylepšit, by ženám značně uškodily a působily by opravdu nevkusně.

Nosíte hodinky? A jaký styl máte rádi Vy?

(foto: helveti.cz)
S láskou 
  Linda

20 komentářů u “JAK NOSIT HODINKY?

 1. Hezké fotky, hodinky nosím moc ráda, ale beru je spíše jako módní doplněk, než aby pro mě měly nějaký extra užitek :D většinou mám hodinky na ruce a přistihnu se, jak koukám na mobilu, kolik je hodin :D

 2. Já jsem hodinky nosila jeden čas hodně, pak jsem dlouho neměla a není to tak dlouho, co jsem si hodinky pořídila. Mám takové, které jsou menší, ozdobné a hodí se ke všemu, teď když je nemám, je to nezvyk.

 3. Hodinky patří mezi moji neodmyslitelnou součást osobnosti. Když je zapomenu, jsem schopná se pro ně vrátit a když je nemám, jsem celá bez sebe. Mám už několik let stříbrné Fossilky a nevyměnila bych je za nic na světě :-) mám pouze tyto jedny a jiné nechci, ani na střídačku :-D
  All my cosmetics

  1. Tak to mam taky :D Jakmile je nechám doma tak se mužů zbláznit :D Jako já nosím pořad tyhle a občas je vystridam s těmi dalšími. Spis je to tak, ze každé hodinky se mnou zažily nějakou éru :)

 4. Ještě nedávno jsem žádné hodinky nenosila a koukala pořád tupě do mobilu ale od té doby co mě přítel hodinky koupil tak mobil nevytahuji a je to vlastně super. Mám hodinky od značky Morris York a jsem s nimi hodně spokojená. Líbí se mě také ty co máte vy ale možná by mě vadilo, že jsou kovové.
  Jinak moc super článek a hezké fotky! :)

 5. Pre mna su hodinky uplnou nutnostou, inak tie ktore mas su velmi pekne :). Ja mam asi stvoro a ako na just trom teraz skoncila baterka a ja to nie som schopna ist dat vymenit 🤦‍♀️

 6. _______________________________________________________________________________________ Děkuji za hezké komentáře a pochvaly :) Hodinky patří k mému neodmyslitelnému doplňku, který nosím stále. Mám jako ukazatel času, ale i jako módní doplněk. Jsem ráda, že se mnou souhlasíte a že jsou hodinky Vaší velkou oblibou:)
  _______________________________________________________________________________________

 7. To je skvělý článek. A oběma vám to s přítele moc sluší!
  Můj přítel hodinky sbírá. Má na ně takovou speciální krabičku a podle příležitosti si vždy vybírá ze své sbírky.
  Já osobně mám zatím jen jedny, ale časem bych to také ráda doladila.
  Jak už jsi napsala, hodinky jsou základním doplňkem každého úspěšného člověka a na mužích jsou velmi přitažlivé :) ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek