diy boty s nášivkami

DIY BOTY S NÁŠIVKAMI

Na víkendových nákupech jsem si pořídila nažehlovací nášivky, které jak víte, jsou momentálně v módě a které jsou v hlavní roli v dnešním článku. Popravdě bych si je jen tak nekoupila, ale už během minulého týdne mě napadlo, že by byly dobré na zkrášlení obyčejných slip on bot.

Během jejich prvního nazutí jsem je trochu zašpinila bahnem. Jenže se svým talentem jsem je při čištění na jedné straně lehce ošoupala a trochu slezla barva. A jelikož já jako puntičkář, který to nedokázal překousnout, že každá bota to má na jedné straně jiné, jsem měla nápad a to sehnat si nášivky a zakrýt to.

PŘIPRAVÍME SI:
 • žehličku
 • plátěné boty
 • nažehlovací nášivky
 • utěrku či kus látky
POSTUP:

Postup je strašně jednoduchý a zvládne ho opravdu každý. Nejdříve si rozmyslíme, kam všude chceme nášivky umístit a na vybraná místa si je položíme. Žehličku si dáme nahřát na teplotu, se kterou běžně žehlíme trika. Nášivku si přidržíme na místě, kde jí přesně chceme mít a dáme přes ní kus látky či utěrku. Tu samou ruku dáme dovnitř do boty, abychom si to krásně přidržovali z obou stran a teplo se hezky rozložilo.

diy boty s nášivkami

A teď už jen žehličku držíme na místě, kde nášivka je a na střídačku přejíždíme a přežehlujeme přes látku. Když už nám nažehlovačka drží po celém obvodu, tak se můžeme vrhnout na další a pokračujeme stále dokola. Zas to s tím ale nepřežeňte. Tak co? Zkrášlíte si taky svoje botky?

S láskou ♥ Linda

58 komentářů u “DIY BOTY S NÁŠIVKAMI

 1. Vypadají moc pěkně, povedly se! :) Proužky a plážové nášivky, to je prostě perfektní kombinace! :) DIY návody mám hrozně ráda, ale to už víš! :) A hlavně ty nášivky se mi moc líví, je zajímavé že stály tak málo, v jiných obchodech stály více a vůbec se mi nelíbily! :)

  Lifestylebirdie

  1. Děkuji, jsi moc hodná :) proužky miluji a hledala jsem nějaké nášivky, které se designově budou hodit a naštěstí jsem na ně natrefila a za dobrou cenu :) To vím :) Taky mi to přišlo divné, ale bylo tomu tak :)

  1. Tak to děkuji, to je pro mě poklona, že nevypadají nějak amatérsky :) Mě nějaké zbyly, takže ještě přemýšlím na co je nažehlím. Určitě to vyzkoušej, přijde mi to dost originální, akorát to potřebuje plátěné boty :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek