ČÍM OŽIVIT BYT?

Už minule jsem slibovala hory doly, jak pro Vás mám překvapení, ale dostala jsem se k tomu až teď. Tím překvapením je moje vůbec první spolupráce, která se nedala odmítnout. Takže když mi na telefonu vyskočil e-mail s nabídkou, tak jsem byla dosti překvapená a rozhodnutá, že do toho půjdu. Tak sjeďte níže a podívejte se, s kým spolupráce proběhla, co jsem si pro Vás připravila a jak jsem zrealizovala vybrané produkty.

Jedná se o společnost pixers.cz, která vyrábí všelijaké typy obrazů, tapet, fototapet, plakátů či nálepek a to na přání zákazníka. Své umění nabízí v několika státech po Evropě. Už jsem stránky této společnosti párkrát navštívila, takže když mě oslovili, měla jsem opravdu radost.

Když zabrousíte na jejich web, tak budete ohromeni, jaké množství produktů nabízejí. Ani já jsem tomu dříve nemohla věřit, a tak mi výběr zabral docela dost času, jelikož bych si popravdě vzala všechno. Stránky jsou pěkně přehledné a srozumitelné. Cenově je vše dobře dostupné a hlavně z ekologicky šetrných materiálů, což je v této době opravdu super.
Co opravdu oceňuji, je to, že pokud si některý motiv vyberete, tak ho nejenže máte v různých podobách (např. na plakátu, obraze či fototapetě), ale také si můžete vybrat rozměry, které se Vám hodí a nastavit si, zda ho chcete vertikálně či horizontálně (nelze u všech). A to víte, že já, která je děsně vybíravá, jsem nevěděla co dříve.

A tady Vám ve své realizaci představím 4 produkty, které jsem si nakonec vybrala.
NÁLEPKA NA STĚNU // 70 x 70 cm 
Vždycky jsem obdivovala fotky pokojů, kde byly na zdi takovéhle texty. Párkrát jsem zahlídla něco podobného, ale nebylo to tak originální jako tohle. A hlavně ten motivační text v mém blogerském pracovním koutku mě odteď vždycky povzbudí.

Varování pro ty, co se jim to líbí, ale jsou nervózní. Je s tím trocha práce to hezky nalepit, ale dávám palec nahoru za to, že jsou jednotlivá slova oddělená, takže ve výsledku si je můžete za sebou sestavit jak chcete. Doporučuji materiál Phenomenal, který můžete několikrát odlepit a zase přilepit a pořád krásně drží.

SAMOLEPICÍ PLAKÁT // 40 x 50 cm

Tak tohle byla srdcovka. Miluji vaření a kuchyni, takže jsem se pro tento plakát od Pixers rozhodla okamžitě a zvelebila si tak část bytu, kterou mám po ložnici nejraději. I takový kus plakátu, který ač je černobílý, dokáže zpestřit roh kuchyně.

Jak už je v názvu, tak je samolepicí, takže ho nemusíte lepit izolepou jako tomu bylo u plakátů dříve, ale krásně přilne ke zdi a netvoří vzduchové bubliny.

 
RÁMOVANÉ OBRAZY // 40 x 30 cm – horizontálně
Tomuhle říkám nádhera. Chtěla jsem takové obrazy dva, aby se krásně doplňovaly a to jak vzhledem, tak tématem. A našla jsem je. Téma pobřeží a pláž mi přijde jednoduché, a tak uvolněné, že se při pohledu na ně cítíte vyrovnaně.

Původně jsem nevěděla, kam je umístit, ale nakonec jsem se rozhodla pro obývací pokoj, jelikož je to naše hlavní místnost, kde jsme nejčastěji. A co si budeme povídat, rámy a minimalismus prostě letí.

 
NÁLEPKY NA TELEFON A OSTATNÍ
Jako dárek mi bylo ke každému zabalenému balíku přidána nálepka na telefon a další nálepky na všechno možné. Prostě si je nalepíte kam chcete. A dárek vždycky potěší.

 
MŮJ NÁZOR A SHRNUTÍ
Nemyslete si, že když se jedná o spolupráci, že tady lživě chválím a doporučuji, jako to dělají některé blogerky. Já jsem byla opravdu tak spokojena, jak píšu a rozhodně se nebráním v budoucnu nějakému dalšímu obrazu či tapetě, ale to si budu muset počkat až se přestěhujeme. Teď už mám v bytě všechny stěny plné a to díky pixers.cz, kteří mi dali šanci a teď to tu máme o dost útulnější než dříve.

Pokud se chcete odtrhnout od stereotypů a vyzdobit si byt či dům krásně, nevšedně a zajímavými kombinacemi, které si vymyslíte Vy sami a nebude Vám je někdo diktovat, tak rozhodně doporučuji tento e-shop.
S láskou 
  Linda 

48 komentářů na “ČÍM OŽIVIT BYT?”

  1. Zrovna si zařizuji nový byt a ty prázdné stěny, to je něco pro mě, u žse těším, jak je zaplním! Nějaký nápis, to není vůbec špatný nápad.. Díky za tip, podívám se na webu :)

  2. Ja na oživenie mám najradšej rôzne fotorámy, ktoré sa už dajú kúpiť v rôznych veľkostiach i tvaroch. Kamarátke som kedysi na narodeniny dala vyhotoviť A4 fotku ktorú som dala zarámovať a po okrajoch som dala rôzne naše ďalšie fotky… Ale s ňou som sa kamarátila už asi 10 rokov a trávili sme spolu prakticky každý deň

    Life is full of interests

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *