diy boty s nášivkami

BOTY S NÁŠIVKAMI

Na víkendových nákupech jsem si pořídila nažehlovací nášivky, které jak víte, jsou momentálně v módě a které jsou v hlavní roli v dnešním článku. Popravdě bych si je jen tak nekoupila, ale už během minulého týdne mě napadlo, že by byly dobré na zkrášlení obyčejných slip on bot. Vyzkoušejte boty s nášivkami!

O TVOŘENÍ

Během jejich prvního nazutí jsem je trochu zašpinila bahnem. Jenže se svým talentem jsem je při čištění na jedné straně lehce ošoupala a trochu slezla barva. A jelikož já jako puntičkář, který to nedokázal překousnout, že každá bota to má na jedné straně jiné, jsem měla nápad a to sehnat si nášivky a zakrýt to.

TIPY

Myslela jsem si, že bude těžké sehnat nažehlovací nášivky, ale nakonec jsem sehnala pěkné. Měla jsem představu a tu jsem nakonec našla až asi v 5. obchodě, ale musím uznat, že výběr je opravdu pestrý.

PŘIPRAVTE SI
 • žehličku
 • plátěné boty
 • nažehlovací nášivky (hm.cz)
 • utěrku či kus látky
POSTUP

Postup je strašně jednoduchý a zvládne ho opravdu každý. Nejdříve si rozmyslíme, kam všude chceme nášivky umístit a na vybraná místa si je položíme. Žehličku si dáme nahřát na teplotu, se kterou běžně žehlíme trika. Nášivku si přidržíme na místě, kde jí přesně chceme mít a dáme přes ní kus látky či utěrku. Tu samou ruku dáme dovnitř do boty, abychom si to krásně přidržovali z obou stran a teplo se hezky rozložilo.

diy boty s nášivkami

A teď už jen žehličku držíme na místě, kde nášivka je a na střídačku přejíždíme a přežehlujeme přes látku. Když už nám nažehlovačka drží po celém obvodu, tak se můžeme vrhnout na další a pokračujeme stále dokola. Zas to s tím ale nepřežeňte. Tak co? Zkrášlíte si taky svoje botky?

S láskou ♥ Linda

58 komentářů na “BOTY S NÁŠIVKAMI”

 1. Vypadají moc pěkně, povedly se! :) Proužky a plážové nášivky, to je prostě perfektní kombinace! :) DIY návody mám hrozně ráda, ale to už víš! :) A hlavně ty nášivky se mi moc líví, je zajímavé že stály tak málo, v jiných obchodech stály více a vůbec se mi nelíbily! :)

  Lifestylebirdie

  1. Děkuji, jsi moc hodná :) proužky miluji a hledala jsem nějaké nášivky, které se designově budou hodit a naštěstí jsem na ně natrefila a za dobrou cenu :) To vím :) Taky mi to přišlo divné, ale bylo tomu tak :)

  1. Tak to děkuji, to je pro mě poklona, že nevypadají nějak amatérsky :) Mě nějaké zbyly, takže ještě přemýšlím na co je nažehlím. Určitě to vyzkoušej, přijde mi to dost originální, akorát to potřebuje plátěné boty :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *