3 TIPY, KAM VE VOLNÉM ČASE, KDYŽ NEMÁTE PENÍZE NAZBYT

Znáte to, je před víkendem a Vy nevíte co podniknout. Doma se Vám sedět nechce a přemýšlíte, kam byste mohli zajít. K tomu všemu nechcete utrácet moc peněz nebo jich jako většina studentů nemáte nazbyt, ale něco zažít rozhodně chcete. Tak tady mám pro Vás trochu inspirace kam za zábavou!

Shrnula jsem pro Vás tři tipy na aktivity, pokud zrovna nemáte tolik peněz, ale i tak se chcete někam podívat. Vlastně takový to za málo peněz hodně muziky. Pamatuji si, jak jsem na střední škole byla ráda za každou kačku a přivítala sebevětší tipy na ušetření.

WORKSHOPY A VELETRHY
Buďto si najdete ty, které jsou zdarma a nebo ty, které by Vás bavily a budete hledat podle výše vstupného. Máme štěstí, že žijeme v době, kdy si můžeme vybírat. A tak i Vy si můžete vybrat z nepřeberného množství worshopů či veletrhů, protože jejich počet stále narůstá a v podstatě každý den se jich děje několik. Stačí jen hledat a to nejlépe na Facebooku.

Já jsem byla poprvé na workshopu u Ivy, který byl spíše brán jako takové setkání blogerek, ale i tak to bylo super a opravdu jsem si vyzkoušela něco nového. A pokud tuším správně, tak v domě U Kamenného zvonu na Staroměstském náměstí pořádají worshopy každý den.

SEZÓNNÍ AKTIVITY

Přes jaro, léto a podzim jsou to nejčastěji farmářské trhy, různé venkovní akce, jako třeba na Náplavce, koncerty pod otevřeným nebem, letní kino nebo pochody. No a nebo se dojeďte podívat na nějaké to profláklé místo, kde se dělají ty hezké fotky na Instagram.

A přes zimu si samozřejmě také můžete zajít na trhy, které jsou laděné do vánočního stylu, rozsvěcení stromů, bruslení na veřejných kluzištích (v Praze bylo bruslení na většině z nich zadarmo) nebo třeba vezměte sáňky a šup na kopec.
HOKEJ
To bych nebyla já, abych tu nenapsala ten hokej, na kterým teď ujíždím. Ale je to opravdu super způsob, jak se zabavit a to i s přáteli a vlastně Vás to nevyjde vůbec draho.
Zabavíte se na delší dobu, vybijete emoce, popovídáte, někoho nového potkáte a ještě si u toho vypijete pivko nebo sníte nějakou dobrotu.

Tak třeba na Spartu do O2 arény do míst III. kategorie Vás lístek vyjde na 180 Kč + teda nějaké ty chechtáky na občerstvení. Pokud byste přijeli autem, tak Vás parkování vyjde na 100 Kč.

Samozřejmě existuje mnoho aktivit, které můžete dělat ve volném čase. Některé jsou opravdu zadarmo, ale třeba nejdete do společnosti a tvrdnete doma. Některé jsou super, ale třeba si za ně připlatíte. Tady máte ty, které stojí za to a vlastně stojí málo.
Přidali byste k tomu ještě něco? Něco k čemu nepotřebujete tolik peněz? :)

S láskou 
  Linda

40 komentářů u “3 TIPY, KAM VE VOLNÉM ČASE, KDYŽ NEMÁTE PENÍZE NAZBYT

 1. Farmářské trhy jsou super, ale ještě radši mám vánoční :) V zimě se toho moc podnikat nedá, protože bývá často hrozná zima. Léto je na "levné" výlety mnohem lepší :) Ráda chodím na kolečkáče, na kolo po cyklostezkách nebo po naučných stezkách :)

  WantBeFitM

 2. Ja chodím s manželom na rôzne turistické výlety. Buď v okolí alebo trošku ďalej, kde minieme len na cestu 😉 Inak pekné návrhy. V zime mám veľmi rada Vianočné trhy 😊

 3. Moc krásný, jenže já jsem zrovna ten případ, co mám všechno tohle ráda, ale nemám dvojici. Sama nerada někam chodím, pak mě to moc nebaví a tím se moc omezuji. Ale asi to změním, hold budu takový samotářek. :-D Jinak fakt moc super článek, klidně ještě můžu doporučit jiné aktivity, jako je pravidelné plavání v bazénu, horolezectví…no, inspirace je hafo. :-)

 4. Super tipy! Já hlavně jezdím na nějaká hezká místa, kde je např. hezká příroda (fotka na instagram jasná :D). Hokej je taky super, byla jsem na něm párkrát.

 5. Fajn nápady! miluju chození na workshopů a myslím že je to obrovská výhoda života v Praze. Ale i mimo Prahu se určitě najdou super akce. Tady je jich jen fakt velký výběr a člověk občas ani neví kam dřív :D

  Simply Living

 6. Nejvíce mám ráda ty sezonní akce :), člověk je aspoň na vzduchu a přijde na jiné myšlenky. To je paráda :).
  Velice zajímavý článek! :D :)

 7. _______________________________________________________________________________________ Díky za Vaše další tipy, i když jsme se hodně sešli. Jak tak koukám, tak workshopy a farmářské trhy jsou prostě top a ani se nedivím. Hokej teda moc nezabodoval, ale to je otázka vkusu. Každý máme rádi něco jiného :) Jinak děkuji za Vaše komentáře, které mi tu necháváte. Vždycky mě všechny potěší :)
  _______________________________________________________________________________________

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek