OČISTI ORGANISMUS S OXY TEA!

Před nedávnem jsem vydala článek, kde jsem Vám dávala tip na detoxikační smoothie. V tomhle procesu čištění organismu pokračuji i nadále a mimo menší obměnu stravy, jež provádím postupně už nějakou tu dobu, jsem do svého životního stylu zapojila i čaj OXY Tea. Co s Vašim organismem provede a na co je dobrý? Tak na to se pojďme podívat.
CO JE OXY TEA?
Vezmeme si to od začátku. Potravinový doplněk Oxy Tea je 100% přírodní čaj, který je označen Evropským logem pro biopotraviny, jež potvrzuje jeho přirozené složení. Skládá se ze zeleného čaje, pchu-er (tmavý čaj), máty, kmínu, fenyklu, ibišku, chrpy, sušených jablek, ananasu a malin, které čaji dodávají příjemnou chuť a vůni.

NA CO JE DOBRÝ?
Čaj je dobrý hned na několik věcí. Ta první je detoxikace a očištění organismu, což má za následek zlepšení postavy, pleti, vlasů a nehtů. Ta další je napomáhání redukce váhy, kdy jednu ze složek čaje a to pchu-er, používaly Číňanky už v minulosti na zrychlení metabolismu a spalování tuků. Také reguluje trávení a zlepšuje látkovou výměnu.
JAK HO UŽÍVAT?
Doporučená denní dávka je 1 čaj, což jsem i dodržovala a naprosto to stačilo. Zalijete ho horkou vodou a necháváte vyluhovat 10 minut. Pak ho nejlépe vypijte před jídlem. Každý čajový sáček je balený zvlášť, což oceníte nejen vzhledově, ale z praktického hlediska. Balení čaje obsahuje 30 nebo 60 sáčků, takže Vám nějakou dobu vydrží.

ÚČINNOST
Na účinky čaje jsem byla sama zvědavá a na jeho vyzkoušení jsem se strašně těšila. Po prvním a druhém šálku čaje necítíte žádnou změnu, ale třetí den začnete hodně chodit na záchod. Je to z toho důvodu, že se tělo čistí, odvodňuje a zbavuje toxinů.

Pak už den ode dne vidíte tu změnu. Třeba u mě se značně zlepšila kvalita vlasů a pleti. A hlavně se zlepšil vzhled postavy, kdy jsem po odvodnění se a detoxikaci, uviděla rozdíl třeba na plošším břiše. Samozřejmě musíte k tomu všemu dodržovat alespoň částečný pohyb nebo nějakou aktivitu a upravit si jídelníček tak, abyste jedli zdravě a dostatečně. Pár tipů jak si upravit jídelníček najdete v tomto článku.

Čaj tedy mohu určitě doporučit, jelikož jsem s ním byla naprosto spokojená. Splnil má očekávání a opravdu mě překvapilo to, že čaj může takto fungovat. Navíc oceňuji krásné balení a prakticky zabalené čajové sáčky. Ty jsou navíc z kvalitního materiálu a Vy si pak čaj vychutnáte plnými doušky.

Jelikož se poslední dobou řeší označování spoluprací, se kterým jsem neměla nikdy problém, tak Vás chci předem upozornit, že se o jednu takovou spolupráci jedná. Avšak na vyzkoušení čaje jsem měla dostatečnou dobu a můj názor je zcela objektivní a pravdivý ohledně použití a výsledků při pití čaje. Hlavně je to všechno čistě přírodní a nejsou to žádné drastické chemické směsi.

Teď by mě zajímal Váš názor. Dáváte si teď po létě také nějaký detox nebo už postupně měníte jídelníček jako já? Já ho měním třeba už 9 měsíců, ale stále se dá na něčem pracovat. Ze dne na den se to změnit nedá. A co čaj? Zaujal Vás a chtěli byste ho také vyzkoušet? 
S láskou 
  Linda

23 komentářů u “OČISTI ORGANISMUS S OXY TEA!

  1. O takovém čaji bych určitě uvažovala, možná i v tuhle dobu, když je tak po létě a volnu. :) Super je, že je přírodní a to složení vypadá i lákavě, tak si ho třeba někdy zakoupím. :)

  2. Na tyhle detoxikace moc nevěřím. Ale čaje mám hodně ráda a zkouším nový, takže celkově jakýkoliv čaj mě zaujme, pokud je zelený, bílý nebo černý. Jediný, které moc nepiji jsou ovocné. :)

  3. _______________________________________________________________________________________
    Někteří z Vás na to nevěří, ale je to pravda. Detoxikace organismu je jednou za čas potřeba a to jak s obměnou jídelníčku, tak třeba s použitím OXY tea. Ten opravdu funguje a navíc je přírodní a vynikající. Takže můžu jen doporučit. Koho to zaujalo, tak se určitě na něj mrkněte! :)
    _______________________________________________________________________________________

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek